Základní škola a Mateřská škola Radějov, okres Hodonín, příspěvková organizace

Karneval v MŠ

24.02.2023 Petra Jamná

Dne 17. února 2023 se v naší školce konalo karnevalové veselí. Do školky místo našich dětí přišli klauni, princezny, víly, pirátky a spousta dalších pohádkových bytostí – konal se totiž KARNEVAL.


Od samého rána si děti vzájemně představovaly své masky a užívaly si den ve svém převleku. Do školky nepřišli ani paní učitelky, ale námořník, mimoň a paní doktorka. Děti čekaly pohádková stanoviště, kde si v masce zasoutěžily v různých disciplínách, dále diskotéka na oblíbené veselé písničky, hry s nafouknutými balónky, podlézání pod lanem. Na závěr jsme se šli ukázat našim kamarádům do školy. Následující den zase děti čekal fašaňkový průvod obcí, který se velmi vydařil a děti si ho společně s karnevalem náramně užily.

Autor: Ludmila Obrtlíková

Partneři