Základní škola a Mateřská škola Radějov, okres Hodonín, příspěvková organizace

Celoroční hra Vesmírná Odysea

20.09.2023 Petra Jamná

V rámci celoroční hry se v průběhu roku trochu proletíme naší luxusní kosmickou lodí spolu s hvězdnými průvodci po sluneční soustavě i za její hranice.


V září jsme přivítali všechny účastníky v naší vesmírné dobrodružině, seznámili je s prostředím i pravidly a začali jsme trénovat naše posádky, aby celou Vesmírnou Odyseu zvládli. Hned první Hopsinková olympiáda prověřila fyzickou zdatnost našich kosmonautů. Na hvězdné obloze naší dobrodružiny se objevily první hvězdičky našich statečných astronautů.  V anketě jsme se dozvěděli, kdo by chtěl skutečně letět do Vesmíru. A abychom měli i nějaké vědomosti, učili jsme se dorozumívat pomocí morseovky a taky prohloubit naše znalosti o přírodě na planetě Zemi. Pro každého astronauta začala také týdenní "Výzva" (Challenge) s deseti úkoly, za které každý získává body pro svůj tým. Takže zářijové heslo "Startujeme" nám otevřelo bránu Vesmíru a my se s radostí těšíme na říjen, kde budeme tvořit vesmírné týmy. Foto najdete také na družinovém Facebooku a Instagramu.

Odkaz na facebook: https://www.facebook.com/Dobrodruzina

Autor: Bc. Dita Tolarová, Jana Kuníková

Partneři