Podzimní dny v 1. a 2.třídě

6. Listopad 2013   |   Xixka
  • Děti si můžou, po dohodě s paní učitelkou, přinést do školy v rámci výuky prvouky svého domácího mazlíčka. Děti nám povídají, jak se o své zvířátko doma starají, co mají nejraději k snědku, s čím si rády hrají apod.
  • Děti si v rámci prvouky přinesly do školy ovoce a zeleninu. Děti plody ze zahrádky nejprve třídily na ovoce a zeleninu, dále hádaly hádanky, hrály hry a samozřejmě ochutnávaly.
  • Krásný sluneční den byl jako stvořený na procházku. S dětmi jsme navštívili zahradu, kde chovají ovečky. Děti si je mohly pohladit, nakrmit suchým pečivem a dovědět se o nich nějaké zajímavosti.  Podařilo se nám vytvořit i pár hezkých fotek. Po cestě nazpět jsme pozorovali barevnou podzimní přírodu

Napsání reakce