Vánoční cukrárna s dílničkami

15. Prosinec 2011   |   Xixka

V úterý 13.12.2011 na naší škole zavládla předvánoční atmosféra. Celá škola ožila zvukem vánočních koled, vůní vánočního punče a cukroví a štěbetáním dětí. V každé místnosti byla možnost si něco vytvořit, či ochutnat. Ve školce pod rukama šikovných dětí a rodičů vznikla nádherná VÁNOČNÍ TAŠKA na dárky, ve školní družině jste si mohli vytvořit kouzelnou VÍLU VÁNOC, která vás ochrání celý příští rok :-), ve třídách pak VÁNOČNÍ PŘÁNÍČKO, zdobené zlatem či stříbrem a vepsaným přáním, u dalšího stanoviště půvabného ANDÍLKA z molitanu a třpytek, ve vedlejší třídě pak ZVÍŘÁTKA ZE ŠIŠEK, které byly velmi zajímavým nápadem, nebo si uvázat VÁNOČNÍ OZDOBY z hebkých, plyšových drátků. A nesmím zapomenout na jídelnu, kde si mnozí z Vás zakoupili marcipánovou hmotu, nebo hotový výrobek od paní cukrářky, nebo ochutnali z nepřeberného množství VÁNOČNÍ CUKROVÍ, které přinesli rodiče a všem moc chutnalo, či ochutnat VÁNOČNÍ PUNČ , kávu či čaj. Letos se připojila i naše školní družina, která pod vedením paní vychovatelky vyrobila KOKOSOVÉ MYŠKY.

Všem, kteří se na Vánoční cukrárně s dílničkami podíleli bych chtěla vyslovit poděkování za jejich nápady, čas a ochotu, s kterými připravili ostatním nezapomenutelný zážitek. A všem ostatním vkládám ODKAZ NA FOTKY paní  Marie Svejkovské, která celé odpoledne nafotila.

Napsání reakce