Zvolte si logo stránek zakliknutím některého z tlačítek:

Příspěvky za rok 2018

Jídelna 22. – 26.10.2018

17. Říjen 2018   |   Xixka

Celoroční projekt „Čím budu“

11. Říjen 2018   |   Xixka

V letošním školním roce zahájila naše škola ve spolupráci s  rodiči žáků celoroční projekt „Čím budu“. V jednotlivých měsících navštíví výuku jeden ze zákonných zástupců žáků a představí v rámci výuky své povolání. O první besedu se postaral pan František Mlýnek, který pracuje v DPOV jako elektrikář.  Ve své práci má na starost servis a opravy železničních kolejových vozidel, motorových vozů, osobních a přívěsných vozů provozovaných na dopravní cestě v ČR.

Výukový program CHKO Bílé Karpaty

5. Říjen 2018   |   Xixka

Dne 3.10.2018 proběhly dva výukové programy se vzdělávacím střediskem CHKO Bílé Karpaty, Mladší žáci absolvovali program „Co nepatří do popelnic“, starší žáci se zúčastnili programu „Život ve vodě a u vody“.

Dopravní výchova

28. Září 2018   |   Xixka

Žáci 4. a 5. ročníku se 24.září 2018 zúčastnili výuky dopravní výchovy na DDM Veselí nad Moravou. Absolvovali jak teoretickou část, tak i praktickou.

Ve druhém pololetí proběhne výuka ve všech ročnících. Žáci 4.ročníku složí testy a mohou získat Průkaz cyklisty.