Zvolte si logo stránek zakliknutím některého z tlačítek:

Příspěvky za rok 2015

16. Prosinec 2015   |   Xixka

V mateřské škole naděloval Ježíšek dětem dárky už 16.prosince. Kromě dárků pořízené z rozpočtu školy našly děti pod stromečkem i dárky od Vás – od rodičů.
Děkujeme všem, kteří jste dětem darovali nejen plyšové hračky a knihy, o které jsme Vás poprosili, ale také mnoho dalších krásných stavebnic a hraček. Potěšily také ručně šité věci dětem do kuchyňky a do kočárků.
Žádné hračky ani knihy jsme nevyřadily, všechny byly nepoškozené a vhodné pro děti předškolního věku.
Věříme, že i použité hračky a knihy budou dětem ještě dlouho sloužit ke hraní i ke vzdělávání.
Dětem přejeme stejně velkou radost z dárečků i doma a rodičům přejeme klidné a pohodové Vánoce.

Za MŠ: učitelky Anna Beránková a Ludmila Obrtlíková

Ohlédnutí – Vánoční dílničky

16. Prosinec 2015   |   Xixka

V úterý 8.12.2015 uspořádala naše škola a školka za finanční podpory SRPŠ tradiční Vánoční dílničky.

Kdo přišel, rozhodně nelitoval, protože kromě krásných vánočních výrobků a dekorací, které bylo možno zakoupit, si také měl možnost každý vyrobit milé a krásné vlastnoruční produkty, a to za asistence ochotných rodičů a přátel školy.

Za doprovodu reprodukovaných koled, při pití vynikajícího punče, při vůni perníku, jsme se krásně přenesli do adventní atmosféry. Všem těm, kteří jakýmkoliv způsobem dílničky připravili, patří nás velký dík. Děkujeme také všem návštěvníkům za finanční příspěvky na provoz školy.

Školní okénko

13. Prosinec 2015   |   Xixka