Zvolte si logo stránek zakliknutím některého z tlačítek:

Příspěvky za rok 2013

Ohlédnutí za vánoční dílničkou

10. Prosinec 2013   |   Xixka

V rámci výuky Informatiky vytvořili žáci 4.třídy práci v textovém souboru. Tématem byly tradiční Vánoční dílničky, které se na naší škole konaly 28.listopadu 2013 . Podívejte se na  jejich příspěvky.

Co nás čeká v měsíci prosinci

1. Prosinec 2013   |   Xixka

* Sběr starého papíru – vyhlášení vítězů
* Mikulášská besídka – 5. 12. 2013 – mateřská škola i základní škola
* Divadlo Šikulka – 9. 12. 2013 v 9 hodin – mateřská škola i základní škola
* Vánoční koledování – 19. 12. 2013 – základní škola
* Vánoční koncert – 20. 12. 2013 v 9 hodin – mateřská škola i základní škola
* Vánoční prázdniny – od 21. 12. 2013 do 5. 1. 2014, vyučování bude zahájeno v pondělí 6. 1. 2014

Přejeme všem krásné prožití svátků vánočních a do nového roku 2014 hodně zdraví, štěstí a spokojenosti.
Kolektiv zaměstnanců Základní školy a Mateřské školy Radějov

Pozvání na vánoční dílničku

22. Listopad 2013   |   Xixka

vánoční tvoření

Podzimní dny v 1. a 2.třídě

6. Listopad 2013   |   Xixka
  • Děti si můžou, po dohodě s paní učitelkou, přinést do školy v rámci výuky prvouky svého domácího mazlíčka. Děti nám povídají, jak se o své zvířátko doma starají, co mají nejraději k snědku, s čím si rády hrají apod.
  • Děti si v rámci prvouky přinesly do školy ovoce a zeleninu. Děti plody ze zahrádky nejprve třídily na ovoce a zeleninu, dále hádaly hádanky, hrály hry a samozřejmě ochutnávaly.
  • Krásný sluneční den byl jako stvořený na procházku. S dětmi jsme navštívili zahradu, kde chovají ovečky. Děti si je mohly pohladit, nakrmit suchým pečivem a dovědět se o nich nějaké zajímavosti.  Podařilo se nám vytvořit i pár hezkých fotek. Po cestě nazpět jsme pozorovali barevnou podzimní přírodu